Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku

Instruktorzy

 • Jagoda Beszterda- balet
  Tancerka, pedagog, choreograf, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, którą ukończyła w 2012 roku uzyskując zawód tancerki. Tanczyla na wielu scenach, m.in. Teatru polskiego, FIlharmonii Poznańskiej czy Teatru Wielkiego w Poznaniu. Do jej najważniejszych ról należą: rola "Przyjaciółki" w etiudzie z baletu "Giselle" w choreografii Julles Perrot j Jean Coralli oraz rola "Paquity" w solowej wariacji z II aktu baletu o tym samym tytule, w choreografii mistrza Mariusa Petipy. Ściśle współpracowała z Orkiestrą ameralną Polskiego Radia "Amadeus" pod batutą maestry Agnieszki Duczmal oraz z Orkiestrą Miasta Poznania przy MPK pod dyrygenturą Jarosława Goerlicha. Brała aktywny udział w promocji poznańskiej szkoły baletowej współorganizując koncerty oraz spektakle. Stworzyła choreografię do "Plage", która została wystawiona na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu. 
 • Paweł Brzeziński- nauka gry na gitarze i ukulele
 • Patryk Gadziński- dyrygent chóru "Tylko Echo", zajęcia muzyczne z dziećmi i młodzieżą, nauka gry na pianinie
  W wieku 7 lat zaczął śpiewać w chłopięco-męskim chórze „DZWON”, a mając 14 lat przeszedł przesłuchania do Chóru Prymasowskiego w Gnieźnie. Dwa lata później podjął naukę w Studium Muzyki Kościelnej w Gnieźnie, a potem studia w zakresie dyrygentury chóralnej. W 2013 roku ukończył praktykę organmistrzowską dotyczącą renowacji organów piszczałkowych. Od 2016 roku jest organistą Parafii św. Mikołaja w Sławnie oraz dyrygentem Towarzystwa Śpiewaczego „ MILLENIUM” w Sławnie oraz Scholii Liturgicznej. Od 2017 roku pracuje w szkole jako nauczyciel klas wokalu, pianina i keyboardu. W 2019 roku wziął udział w kursie mistrzowskim dla dyrygentów: światowej sławy muzyka Javiera Busto oraz zdał egzamin nauczyciela wokalu „ CLASS VOCAL”. Przez lata pracy występował z takimi gwiazdami jak: Eleni, Irena Santor, Zbigniew Wodecki.
  Dodatkowo może pochwalić się sukcesami swoich wychowanków na konkursach ogólnopolskich jak i międzynarodowych: The Voice of Poland Kids, Maria Carmen.
  Jest wymagającym nauczycielem, który potrafi przyciągać do siebie ludzi. Humorystyczne i nieszablonowe podejście sprawia, że dzieci i młodzież bardzo chętnie chcą wraz z nim iść dalej w świat muzyki i rozwijać swoje pasje.
 • Aleksandra Idczak- sekcja malarska
 • Magdalena Julkowska- joga dla dorosłych i dla dzieci
 • Franciszek Kalinowski- gimnastyka korekcyjna dla seniorów
  Emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, wieloletni działacz sportowy, wychowawca młodego pokolenia piłkarzy w Gminie Kłecko. Uhonorowany złotą odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w uznaniu zasług w obszarze sportowego i organizacyjnego rozwoju Gminnego Klubu Sportowego „Lechita”, a także za zaangażowanie w promocję sportu i rekreacji na terenie gminy i powiatu. Od wielu lat zachęca seniorów do aktywności fizycznej oraz dbania o swoją kondycję.
 • Justyna Kozłowska- zumba, zumba kids
  Od października 2013 roku jest członkiem ZIN™. Licencjonowany instruktor: Zumba, Zumba® Kids & Kids Jr., Zumba® Step. Edukacja: Zumba® Rhythms 2, ZIN™ Virtual Convention , ZIN™ Virtual Convention 2021, 10-lecie ZIN™ Jamversary Virtual Sessions, Zumba® Cue Like a Pro. Taniec był jej pasją od dziecka.  Uwielbia prowadzić zajęcia Zumba, ponieważ każde warsztaty są jak impreza. Podczas zajęć zaraża pozytywną energią i masą uśmiechu. Przekonuje, że zajęcia są odpowiednie dla każdego, a najważniejsza jest dobra zabawa.
 • Agata Kujawska- zajęcia artystyczno-plastyczne
 • Marcin Matuszak- karate
 • Łukasz Pacholski- nauka gry na perkusji
 • Natalia Siudzińska- logorytmika
 • Dawid Stube- fotografia
  W wieku siedmiu lat wraz z bratem podjął się wyzwania uwiecznienia na fotografiach ślubu. Biorąc pod uwagę jego wiek, nie dziwi fakt, że zadanie zakończyło się niepowodzeniem. Jednak pasja do fotografii pozostała. Obecnie jest cenionym gnieźnieńskim fotografem, prowadzącym studio wraz z bratem. Uwielbia fotografię, bo pozwala na zatrzymanie chwil i emocji. Największym zainteresowaniem obdarza fotografię reportażową, oddającą jego żywiołowy i spontaniczny charakter. Otrzymał wiele wyróżnień i nagród, m.in. Wielkopolska Press Foto- nagroda w kategorii człowiek i jego pasja- Daniela; Nagroda Stowarzyszenia Prasy Lokalnej za zdjęcie Marina Abramovic; wyróżnienie Monovisions Phpotography Awards 2019 w kategorii ludzie. Wziął także udział w gali finałowej Konkursu Fotografii Teatralnej. Jego wystawa "Zespół Kociego Krzyku" gościła m.in. na festiwalu w Rybniku. Jak sam przyznaje, nagrody motywują do pasji i pracy.
 • Beata Świtalska- taniec towarzyski
  Dyplomowany Nauczyciel Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii ISTD (Imperial Society of Teachers of Dancing to międzynarodowa komisja nauczania i egzaminowania tańca z siedzibą w Londynie w Anglii.). Od 1993 roku prowadzi zajęcia taneczne. Instruktorka cechuje się cierpliwością, profesjonalizmem, a także indywidualnym podejściem do każdego z uczestników. Podczas zajęć panuje życzliwa atmosfera, a członkowie sekcji czerpią ogromna satysfakcję oraz radość z zajęć. Dodatkowo oprócz nauki doświadczają dużej dawki dobrej zabawy.
 • Leszek Wojtaszak- warsztaty teatralne
  W 1985r. ukończył Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Występował w teatrach: Polskim w Poznaniu (1985-1988) i Lubuskim im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze (1994-1996). W latach 1988-94 i od 1996r. związany z teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Do jego najważniejszych wcieleń teatralnych należą następujące role: Papkin w "Zemście", Gustaw w "Ślubach panieńskich" oraz Demetriusz w "Śnie nocy letniej". Wystąpił także w filmach i serialach: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Ślad", "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość", "Pogranicze w ogniu", "Powrót do Polski". Pracuje także jako lektor w reklamach radiowych i telewizyjnych oraz audiobooków. Swoją pasją teatralną zaraził grupę ochotników, z ktorą przygotowuje spektakle. Dzieli się z nimi swoim doświadczeniem i umiejętniościami.

Bądź na bieżąco na

            

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Zegar

Imieniny

Pogoda