Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku

Instruktorzy

 • Izabella Jerzyńska- nauka tańca klasycznego oraz baletu
 • Paweł Brzeziński- nauka gry na gitarze i ukulele
 • Patryk Gadziński- dyrygent chóru "Tylko Echo", zajęcia muzyczne z dziećmi i młodzieżą, nauka gry na pianinie
  W wieku 7 lat zaczął śpiewać w chłopięco-męskim chórze „DZWON”, a mając 14 lat przeszedł przesłuchania do Chóru Prymasowskiego w Gnieźnie. Dwa lata później podjął naukę w Studium Muzyki Kościelnej w Gnieźnie, a potem studia w zakresie dyrygentury chóralnej. W 2013 roku ukończył praktykę organmistrzowską dotyczącą renowacji organów piszczałkowych. Od 2016 roku jest organistą Parafii św. Mikołaja w Sławnie oraz dyrygentem Towarzystwa Śpiewaczego „ MILLENIUM” w Sławnie oraz Scholii Liturgicznej. Od 2017 roku pracuje w szkole jako nauczyciel klas wokalu, pianina i keyboardu. W 2019 roku wziął udział w kursie mistrzowskim dla dyrygentów: światowej sławy muzyka Javiera Busto oraz zdał egzamin nauczyciela wokalu „ CLASS VOCAL”. Przez lata pracy występował z takimi gwiazdami jak: Eleni, Irena Santor, Zbigniew Wodecki.
  Dodatkowo może pochwalić się sukcesami swoich wychowanków na konkursach ogólnopolskich jak i międzynarodowych: The Voice of Poland Kids, Maria Carmen.
  Jest wymagającym nauczycielem, który potrafi przyciągać do siebie ludzi. Humorystyczne i nieszablonowe podejście sprawia, że dzieci i młodzież bardzo chętnie chcą wraz z nim iść dalej w świat muzyki i rozwijać swoje pasje.
 • Aleksandra Idczak- sekcja malarska
 • Magdalena Julkowska- joga dla dorosłych
 • Franciszek Kalinowski- gimnastyka korekcyjna dla seniorów
  Emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, wieloletni działacz sportowy, wychowawca młodego pokolenia piłkarzy w Gminie Kłecko. Uhonorowany złotą odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w uznaniu zasług w obszarze sportowego i organizacyjnego rozwoju Gminnego Klubu Sportowego „Lechita”, a także za zaangażowanie w promocję sportu i rekreacji na terenie gminy i powiatu. Od wielu lat zachęca seniorów do aktywności fizycznej oraz dbania o swoją kondycję.
 • Agata Kujawska- zajęcia artystyczno-plastyczne
 • Marcin Matuszak- karate
 • Leszek Wojtaszak- warsztaty teatralne
  W 1985r. ukończył Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Występował w teatrach: Polskim w Poznaniu (1985-1988) i Lubuskim im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze (1994-1996). W latach 1988-94 i od 1996r. związany z teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Do jego najważniejszych wcieleń teatralnych należą następujące role: Papkin w "Zemście", Gustaw w "Ślubach panieńskich" oraz Demetriusz w "Śnie nocy letniej". Wystąpił także w filmach i serialach: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Ślad", "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość", "Pogranicze w ogniu", "Powrót do Polski". Pracuje także jako lektor w reklamach radiowych i telewizyjnych oraz audiobooków. Swoją pasją teatralną zaraził grupę ochotników, z ktorą przygotowuje spektakle. Dzieli się z nimi swoim doświadczeniem i umiejętniościami.

Bądź na bieżąco na

            

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Imieniny

Pogoda